Veelgestelde vragen renovatie VAC Antwerpen
Welkom op de veelgestelde vragen pagina over het renovatieproject van VAC Antwerpen. Hier vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over de renovatie van VAC Antwerpen. Staat jouw vraag er niet tussen? Neem dan eerst even contact op met de SPOC van je entiteit.
Ja, wanneer het VAC Antwerpen volledig gerenoveerd is zullen we werken met gedeelde lockers. We zorgen ervoor dat er voldoende lockers beschikbaar zijn, zodat je altijd een plek hebt om je spullen veilig op te bergen.
Op 20 september 2024 was er een infomoment voor de spocs, waar we een toelichting gaven over de eerste verhuisbeweging. Je vindt de presentatie en het verhuisdraaiboek FASE 1 terug op de pagina ‘Alles over de verhuis’, onderaan bij bijlagen.
Opruimen en sorteren
Containers kan je aanvragen via Facilipunt. Zo kan al het overtollig materiaal makkelijk worden afgevoerd. Er zijn enkele aandachtspunten:
- Doe de container niet te vol: zodat deze nog goed dicht kan.
- Breng de container op de juiste dag naar het grondstoffenlokaal.
- Papier en karton: plaats je maandag of donderdag in het grondstoffenlokaal.
- Confidentieel papier: plaats je woensdag in het grondstoffenlokaal.
- Correct sorteren: Het is belangrijk dat alles correct gesorteerd wordt. Een verkeerd gesorteerde fractie wordt namelijk niet meegenomen. bepaalde fracties vuilzakken aan het onthaal.
- Gebruik tijdens het opruimen van je werkplek niet de vuilbakken van de kitchenettes. Deze zijn bedoeld voor dagelijks gebruik en raken zo te snel vol. Vraag in plaats daarvan een container aan via Facilipunt of haal zakken voor PMD en restafval bij het onthaal.
Het is belangrijk dat alles correct gesorteerd wordt. Een verkeerd gesorteerde fractie wordt namelijk niet meegenomen. Hieronder zie je de fracties die in het VAC Antwerpen gesorteerd worden.
- Verpakkingen van giftige, gezondheidsgevaarlijke of bijtende producten
- Glas
- Porselein
- Hout, o.a. paletten
- Piepschuim
- Plastic folie
- Klein ICT materiaal (kabels, adapters, laders, accessoires met USB-aansluiting,..)
- Toners (zonder verpakking van karton en plastic)
- Harde plastic
- Papier en karton
- Vertrouwelijk papier
- Swill
- PMD
- Restafval
De timing van de verhuisplanning wordt voorzien op het infomoment voor de spoc’s op 20 september.
Snel naar
Dit is een website van
Blijf op de hoogte
Elke twee weken vind je op vrijdag de nieuwsbrief van Vlaanderen Intern in je mailbox.